Pelkių boba | Baidarių nuoma Dzūkijoje

Mūsų baidarės

Plukdome „Vista Perception“ baidarėmis minkštomis sėdynėmis, kurios gaminamos Didžiojoje Britanijoje. Sėdimoji dalis reguliuojama pagal irkluotojo ūgį, atlenkiami sėdynių atlošai, reguliuojamos atramos kojoms ir galimybė įmontuoti trečią – vaikišką sėdynę. Visa tai – jūsų patogumui.

Baidare galima plaukti tiek siauromis, akmenuotomis upėmis, tiek ežerais. Ši baidarė „minkšta“, atspari stipriems smūgiams, trinčiai. Užplaukus ant akmens ji tik išsilenks, bet neluš, dėlto jausitės saugiau, jei bijote išvirsti. Esant poreikiui „Vista“ dviviete baidare galima plaukti ir vienam, tai nesukles problemų ją valdant, išbandyta.

„Vista“ baidarės keliamoji galia – 300kg. Tai poilsiui skirta baidarė, stabili, manevringa. Taip pat, šiose baidarėse rasite patogius butelio laikiklius.

Šio tipo baidarėje nėra uždaros bagažinės, tačiau yra vieta susidėti daiktams baidarės galuose. Jums pageidaujant, duosime vandens nepraleidžiančius maišus kurie įeina į baidarės nuomos kainą.

Prie „Vista“ baidarių sukomplektavome prancūziškus duraliumino irklus „Egalis“  – tai tvirti, lengvi, neskęstantys irklai. Taip pat, naudojame jau klasika tapusius – TNP irklus.

Mėgaukitės!